Powrót
Bao-bab czyli zielono mi

COLONEL (5)

  • Odcinek serialu tv

Pułkownik Kucejko dowiaduje się, że do jednostki w G. ma przyjechać NATO-wska "wtyczka", pułkownik amerykańskiej armii, niejaki Kowalsky. Kucejko upatruje w przybyszu poważnego rywala, postanawia więc go rozpracować, zastawić pułapkę i pozbyć się intruza. Zadanie zebrania informacji o Kowalskym powierza sierżantom Makule i Snopkowi. Bezradni wojacy mogą, na szczęście, liczyć na pomoc jednej z poborowych - "Bąbla", która wykorzystując znajomość obsługi komputera i Internetu włamuje się do serwerów NATO.
Podczas gdy poborowe śnią o przystojnym amerykańskim oficerze, który być może zakocha się w którejś z nich, wywiadowcy z wolna budują sobie obraz amerykańskiego gościa, a w dowództwie jednostki powstaje plan jego usunięcia z G. Kucejko wpada na pomysł, aby wykorzystać naturalną słabość "colonela" do kobiet, podsunąć mu jedną z dziewcząt, a następnie zrobić kompromitujące zdjęcia. Wywiad donosi jednak, że Kowalsky ma pociąg do mężczyzn. Niezrażony Kucejko nie zmienia planów, decyduje tylko, że prowokatorem pułkownika będzie w takiej sytuacji chorąży Snopek. Kiedy pułkownik Kowalsky zjawia się wreszcie w jednostce, okazuje się, że zgadzają się wszystkie zebrane informacje poza jedną, zasadniczą... [PAT]

Ekipa

  • Obsada aktorska: Katarzyna Skrzynecka (colonel Carol Kowalsky), Daniel Oware (sierżant Oware), Stanisław Jaskułka (Zenon Kowalski)

Źródło: http://filmpolski.pl/fp/index.php/1211780

KAŻDY MA SWOJEGO KOSMITĘ (11)

  • Odcinek serialu tv

Pełniący wartę Pilaszko doznaje szoku, widząc, że do jednostki zbliża się dziwny stwór przypominający kosmitę. Widzą go również dwie poborowe. Ocuciwszy zemdlonego Pilaszkę, kadra oficerska postanawia ruszyć przeciwko "najeźdźcom z kosmosu" i zaczyna się uzbrajać. W trakcie walki między Snopkiem i Kapelanem o broń pada kilka strzałów, które budzą ze snu panią colonel. Ta zabrania atakować kosmitów, twierdząc, że to wywołałoby konflikt globalny, ale mężczyźni nie zważają na jej słowa i ruszają do ataku. Dołączają do nich poborowe uzbrojone w dezodoranty i lakiery do włosów. Obie grupy: damska i męska zamierzają osaczyć obcych, ale zamiast tego wpadają na siebie wzajemnie. Potyczkę przerywa colonel Kowalsky, która wezwała na pomoc oddział komandosów z NATO. Niesubordynowani Polacy nie dają jednak za wygraną, chcąc koniecznie dopaść UFO. Podczas gdy żołnierze i "żołnierki" ścierają się z NATO-wskim oddziałem, pani pułkownik odkrywa, kim faktycznie jest rzekomy kosmita. [PAT]

Ekipa

  • Obsada aktorska: Katarzyna Skrzynecka (colonel Carol Kowalsky), Stanisław Jaskułka (Zenon Kowalski), Peter Estes (żołnierz NATO)

Źródło: http://filmpolski.pl/fp/index.php/1211780_2

Ostatnia zmiana:
kjaskulka @ sgsp edu pl
2007-01-09Do góry


     Pobierz Firefoksa teraz i podpal sieć!