Powrót
Finansiści i artyści dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe

Finansiści i artyści dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe

18 listopada 2006

W dniu 18 listopada o godzinie 13.00 w Centrum Handlowym Reduta, Al. Jerozolimskie 148, odbył się, już po raz drugi, wielki finał akcji finansistów z organizacji ACCA i artystów na rzecz dzieci cierpiących na choroby nowotworowe.

W ramach akcji odbyło się wspólne malowanie ilustracji do bajek autorstwa Miry Martinez czytanych przez znane postaci polskiej sceny teatralnej i ekranu telewizji. Bajki te zostały również przedstawiane na antenie Radia Kolor przez Stanisława Jaskułkę, Steffena Mollera i Krzysztofa Skibę.

Namalowane obrazki sprzedane zostaną w postaci tzw. cegiełek, z których dochód przeznaczony będzie na walkę z chorobami nowotworowymi u dzieci leczonych na oddziale Katedry i kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Warszawie. Obrazki złożą się najpierw wystawę w Centrum Handlowym REDUTA, a następnie w okresie poświątecznym przekazane zostaną firmom, które je zakupiły.

Ponadto dzięki akcji spełnione zostaną niektóre z marzeń dzieci będących pod opieką Fundacji "Dziecięca Fantazja".W trakcie imprezy odbyły się ciekawe występy, zabawy, konkursy. Udział w akcji wzięli między innymi; Teresa Lipowska , Jacek Cygan, Krzysztof Skiba, Katarzyna Skrzynecka, Steffen Moller, Stanisław Jaskułka, Danuta Błażejczyk oraz najlepsza polska tancerka flamenco Marta Robles.

Akcja charytatywna zorganizowana przez ACCA jest jedną z wielu, w których uczestniczy Radisson SAS Centrum w Warszawie. Działania te są podejmowana w ramach sieciowego programu Odpowiedzialni w Biznesie (Responsible Business), którego celem jest min., działanie na rzecz lokalnych społeczności i troska o naturalne środowisko.Źródło: http://www.spcc.pl/strona.aspx?id=1219

Ostatnia zmiana:
kjaskulka @ sgsp edu pl
2007-01-30Do góry


     Pobierz Firefoksa teraz i podpal sieć!