Powrót
Festiwal Folkloru Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej

Festiwal Folkloru Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej

W dniach 5-6 lipca 2003, już po raz 32, w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym odbędzie się Festiwal Folkloru Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej. Impreza rozpocznie się sobotę o godz. 14:30. W niedzielę występy trwać będą od 11:30, a wszystko zakończy pokaz sztucznych ogni, który zaplanowano na godz. 22:00. Ponadto, jako program towarzyszący, przewidziano jarmark sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego.
Organizatorem festiwalu jest MCK w Ciechocinku.Komentarze:Byłam na pierwszym dniu festiwalowym. Wiem, że organizatorzy nie mają wpływu na pogodę czy wartości, jakie zaprezentują wykonawcy, ale decydują na przykład o osobie prowadzącej, czyli konferansjerze - tu gratuluję serdecznie. Gość wiedział, na czym polega konferansjerskie rzemiosło.W przeciwieństwie do innych, często natrętnych gadaczy, mówił bardzo krótko, czyli to, co nam widzom było potrzebne. Znalazł jednak czas na mały żarcik, jakąś przyjemną konkluzję itd. I najważniejsze - facet mówił wspaniałą polszczyzną i do tego ma głos, który mnie i moich kuracyjnych przyjaciół ( ponad czterdziestu) powalił z nóg. Dla takiego głosu warto przyjeżdżać do Ciechocinka. Dlaczego On nie pracuje w Radiu Brawo?

zachwycona konferansjerem

Ciechocinek, 06.07.2003 09:17

Potwierdzam w całej rozciągłości. Od siebie jeszcze powiem, że był w doskonałej kondycji, co znaczy, że nie potrzebne mu % wspomaganie. Ciekawe, czy dziś też Go zobaczymy i usłyszymy.

Zbynia

Ciechocinek, 06.07.2003 09:21

To piękny festiwal, chyba najcenniejszy z miejscowych, szkoda, że aura nie dopisała. Piękne jest też to, że nie trzeba tych ARTYSTÓW podłączać do prądu. Mam taką teorię - hałas potrzebny jest głównie fałszującym. Pokaz ogni krótki ale zawodowy.

StanisławŹródło:

http://www.ciechocinek.biz/wiadomosci.php?nr=174Ostatnia zmiana:
kjaskulka @ sgsp edu pl
2007-03-05Do góry


     Pobierz Firefoksa teraz i podpal sieć!